: | |
|
|
: | |
|
Opis produktu
Rower górski RIDER 26 – idealny na codzienne przejażdżki i trudniejsze trasy
✅ Mocna rama – zrobiona ze stali o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu rower jest solidny i trwały.
✅ 21 biegów – łatwo dopasujesz przełożenie do terenu: pod górkę, z górki, po prostej.
✅ Amortyzowany przód – widelec z amortyzacją (skok 50 mm) wygładza jazdę po dziurach, kamieniach i krawężnikach.
✅ Hamulce tarczowe – z przodu i z tyłu – działają pewnie i skutecznie w każdej pogodzie.
✅ Wygodne siodełko – miękkie, by nawet dłuższa jazda była przyjemna.
✅ Wytrzymałe koła – aluminiowe obręcze są wzmocnione i lepiej znoszą uderzenia i wstrząsy.
Rower dostarczany w 90% złożony – wystarczy przykręcić pedały, ustawić kierownicę i jesteś gotowy na trasę.
od Formula I kod producenta RIDER 26
kod magazynu - RIDER 26 R16 CZCZ
kolor > Czarno czerwony
Charakteryzują się lekkością oraz niezwykle szybką zmianą biegów, przerzuca od razu po zmianie w manetce.
Łatwość obsługi, bez odrywania rąk, zmiana przerzutek następuje przy użyciu palca wskazującego jak i kciuka. Standardowy typ manetek.
✅Zalety przerzutek L-TWOO A2
Posiada szybkozamykacz na kole przód. Dzięki czemu koło można zamocować bez użycia kluczy, nie trzeba mieć ich przy sobie.
Hamulce Tarczowe różnią się całkowicie od klasycznych hamulców typu v-brake. Są o wiele skuteczniejsze i wytrzymalsze nie niszczą przy tym obręczy kół. Siła wywierana na tarczę jest dużo większa dzięki czemu skraca się długość drogi hamowania. Niezwykle przydatne w terenach górskich, gdzie często spotykamy się z sytuacjami nagłego hamowania.
Amortyzacja jest spotykana w rowerach MTB, oraz turystycznych. Ma ona na celu zwiększenie komfortu jazdy w nierównym terenie. Amortyzatory rowerowe łączą funkcję, które w układzie zawieszenia samochodu pełnią amortyzator oraz sprężyny.
Do swojej dyspozycji masz aż 21 biegów!
Opony CST 29x1,95 wyróżniają się precyzyjnie zaprojektowanym bieżnikiem, który pewnie trzyma się podłoża nawet na luźnym żwirze i wilgotnej ziemi.
Produkt umieszczony w oryginalnym pudełku od producenta.
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. Opony należy napompować we własnym zakresie do rekomendowanego ciśnienia.
W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi np.regulacja hamulców, wysokości siodełka, regulacja ciśnienia w kołach.